Novinky

15.05.2018

Deň poľa Očová 2018

Pozývame Vás na 24. Deň poľa zameraný na krmoviny Dátum: 24. 5. 2018 Miesto: Očová, pozemky pri letisku Očová PROGRAM: 09:30 - SEMINÁR (uskutoční sa vo veľkokapacit...

viac
zobraziť všetky aktuality

ElmiaWood 201305.06.2013
Od 5. do 8. júna sa predstavia poprední svetoví výrobcovia a dodávatelia z oblasti lesníctva  v lesoch južne od švédskeho Jönköpingu najnovšie technológie pre lesné hospodárstvo.
Elmia Wood je najväčším svetovým lesníckym podujatím. Uskutočňuje sa priamo v lese každý štvrtý rok a víta návštevníkov z celého sveta. Takže, ak sa chcete dozvedieť najnovšie trendy v rámci globálneho lesného priemyslu, Elmia Wood je "nutnosťou". Stretnete tu všetkých hlavných výrobcov lesných strojov, môžete sa inšpirovať a získať masy nových nápadov.
Elmia Wood ponúka lesnému priemyslu veľký priestor na predvedenie a predstavenie nových produktov a praktických riešení. Ale "les" nie je len o stroje, nástroje a metódy. Poradcovia a odborníci ukazujú vlastníkom lesov a dodávateľom efektívne spôsoby ako zlepšiť ich ziskovosť.
Výstavisko sa nachádza v Bratteborgu, Småland, blízko diaľnice E4, 30 km južne od mesta Jönköping. Môžete cestovať do Jönköpingu autom, autobusom, vlakom alebo lietadlom. Kyvadlová autobusová doprava premáva medzi výstaviskom a centrom Jönköpingu, ako aj z niektorých priľahlých miest.

© 2004 - 2013 AGRINET, s.r.o. / Všetky práva vyhradené / All rights reserved

Tvorba stránok: Aglo solutions | Redakčný systém: SysCom