Novinky

15.05.2018

Deň poľa Očová 2018

Pozývame Vás na 24. Deň poľa zameraný na krmoviny Dátum: 24. 5. 2018 Miesto: Očová, pozemky pri letisku Očová PROGRAM: 09:30 - SEMINÁR (uskutoční sa vo veľkokapacit...

viac
zobraziť všetky aktuality

STROJ ROKA - CENA PRE TRAKTOR VALTRA NOVEJ SÉRIE T25.02.2015
Úplne nová Valtra série T získala ocenenie Stroj roka v kategórii traktorov s výkonom 180-280 koní na výstave SIMA 2015.

Výber vykonávalo 19 nezávislých poľnohospodárskych novinárov z európskych odborných časopisov v 17 krajinách. Ocenenie Stroj roka je jedným z najprestížnejších uznaní pre traktory s najmodernejšou technológiou a inovatívnymi prvkami.

Valtra predstavila novú sériu T vo Frankfurte nad Mohanom v novembri minulého roka. Prvé traktory sa k zákazníkom dostali v decembri. Od začiatku sa ukazuje, že pôjde o úspešný model ako medzi obchodníkmi tak zákazníkmi, počet objednávok na novú sériu T je najvyššia v celej histórii spoločnosti Valtra.

"Je to dôležité uznanie pre Valtra a AGCO. Dostali sme obrovské množstvo pozitívnych reakcií od zákazníkov, to len dokazuje, že Valtra naozaj načúvala ich prianiam
a potrebám a trafila jackpot v podobe novej série T", hovorí Mikko Lehikoinen, marketingový riaditeľ spoločnosti Valtra.

Štvrtá generácia traktorov Valtra séria T zahŕňa sedemnásť modelov o výkone od 155 do 250 koní.
Na prvom mieste každého upúta úplne nový dizajn. Kabína je veľmi priestranná, komfortná, ticháa je z nej výborný výhľad. Pohodlie vodiča, ovládacie prvky, ergonómia a bezpečnosť sú na najvyššej úrovni. Valtra, ako jediný výrobca traktorov, ponúka pneumatické odpruženie prednej nápravy Aires+, ktoré poskytuje bezkonkurenčný jazdný komfort.

Zákazník si môže vybrať medzi štyrmi typmi prevodoviek (Active, Versu a Direct) podľa druhu vykonávanej práce a podmienok využitia. Spoľahlivé motory AGCO Power s objemom 6,6 la 7,4 l spĺňajú emisnú normu Tier 4 / Stage IV iba pomocou technológie SCR. Optimalizované turbodúchadlo a funkcie ako EcoPower, SigmaPower a mnoho ďalších majú za následok vynikajúcu spotrebu paliva a vysokú produktivitu.

Osobitná pozornosť bola venovaná aj údržbe, ktorá je veľmi jednoduchá. Okrem toho bol servisný interval traktora predĺžený na 600 prevádzkových hodín.
Počas päťročného obdobia vývoja novej série T prešli traktory viac ako 40.000 hodinami testovania vo všetkých teplotných podmienkach, a to ako na poli, tak v laboratóriu.
Veľká dôležitosť sa venovala názorom a pripomienkam existujúcich zákazníkov. Od počiatku bol hlavný dôraz kladený na spoľahlivosť, odolnosť, vysoký výkon, nízke prevádzkové náklady a pohodlie obsluhy.

© 2004 - 2013 AGRINET, s.r.o. / Všetky práva vyhradené / All rights reserved

Tvorba stránok: Aglo solutions | Redakčný systém: SysCom